HAKKIMIZDA

Ana Sayfa » HAKKIMIZDA

Biz kimiz;

Yoğun ve gereksiz bir tempo,stres,kalabalık sesler,yüksek binalar,ağırgelen şehir hayatı.. Tüm bunları bir kenara bırakıp sırt çantasına; hayallerini,yeşil bir geleceğe olan özlemini ,sınırsız özgürlüğünü ve güzel insanlarla tanışma heyecanını doldurup ansızın yola çıkan bir gencin hikayesiyle bu oluşum başladı.İki yıl önce başlayan bu hikaye,içerisinde binlerce güzel insan onlarca sosyal sorumluluk projesi sayısız kamp etkinliği ve dayanışma örnekleri ile dolu.

Şuan 11 kişilik gönüllü sosyla medya ekibimizle hergün büyümeye ve çizgimizi bozmamaya özen gösteriyoruz.Temel ilkemiz; insanlara doğayı ,yeşili ve daha yaşanılabilir bir geleceği sevdirmek .Bütün bunları yaparken arkamıza büyük firmaların sponsorluğunu, reklam hizmetlerini almadan tamamen gönüllülük esasında ücretsiz bir şekilde yapmak.

Hayallerinizi ,özgürlüğünüzü ve en önemlisi yeşille buluşmayı asla ertelemeyin.Çantanızı sırtlayın ve bize ulaşın.Türkiye’nin en farklı ailesine,Kamp ve Doğa Hayatına hoşgeldiniz..
#kampvedogahayati
#biradımat

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Ağustos Böceği Kampı Kış Kampında Hayat Kurtaran Hareketler BİRİ BALKAN TURU MU ? DEDİ Etkinlik : Göreme’de Efsane Bir Kamp’a Bekleniyorsunuz Gezgin Olmak Size Hiç Pürenli Yaylası’ndan Bahseden Oldu mu Daha Önce ?

FACEBOOK'TA BİZ

Biz doğanın güzelliklerinden ona zarar vermeden, onunla bir bütün olmayı benimsemiş insanlarız. Beraber doğa ile bütünleşmeye var mısınız ? Hadi o zaman bizi takip edin ve ilk fırsatta bizimle çadır kurmaya hazır olun :)

Kamp Ve Doğa hayatı ll KMP - Tüm Hakları Saklıdır