2-3-4 Şubat 2018 Yalova Erikli Yaylası KMP etkinliği

Ana Sayfa » Blog » 2-3-4 Şubat 2018 Yalova Erikli Yaylası KMP etkinliği

Erikli Yaylası kamp etkinliğimiz sabahın erken saatlerinden itibaren sizlerin katılımıyla renkli geçmeye başladı. Etkinlik alanına gelen herkes daha önceden içinde bulunan iç güdülerle hemen barınak ve yakacak ihtiyaçlarını karşılamak için işlerinin başına geçti. Yaklaşık 120 kişi bu güzel etkinliği daha da güzelleştirdi.

Geceye doğru ateşler yakıldı. Yeni arkadaşlıklar edinilmeye, sofraya buyur edilmeye başlandı. İçecekler açılmaya, sohbetler koyulaşmaya başlandı. İlk günün yorgunluğuyla çoğumuz erkenden istirahata geçti 😊

İkinci günün sabahında tekrar gördük ki, kaliteli 5 saat uyku şehirde 12 saatlik uykudan çok çok daha fazla yararlı. Hepimiz biyolojik saatimize göre uyandık. Yöneticiler dışında kimse zorla uyandırılmadı 😄 Farklı farklı ateşlerde çaylar demlenmeye, zeytin peynirler açılmaya başlandı. Doğada zeytin ekmek ne de güzel oluyor…

Futbol turnuvamız, hakeminde katkılarıyla @erdem.uz yöneticimizin takımının galibiyetiyle sonuçlandı. ( Laf aramızda hakemi bir bardak kahveye kandırdık .) Maçtan sonra Çifte şelalelere doğru doğa yürüyüşümüz başladı. Yaklaşık 2 km lik yürüyüş parkurundan geçerken mutlu olduğumuzu hissettik. Daha önceden hiç tanımadığımız kişiler 10 yıllık arkadaşımız gibiydi. Akşam ateş başında şarkılar türküler söylendi. Vampir köylü ve bir çok ateş başı oyunu keyfimize keyif kattı.

Ellerimizde yara izleri, üstümüzde is kokusu ama yüzümüzde gülücüklerle ve tekrar görüşmek dilekleriyle birbimizle vedalaştık.

Kamp etkinliklerinde bizi en çok motive eden olay ‘ Ben internetsiz,telefonsuz yaşayamam diyen insanlar 3 gün boyunca telefonun çekmediği, elektriğin olmadığı bir yerde böyle de yaşanılabileceğini hatta daha güzel olduğunu öğrenmeleri.

Ayrıca o kadar güzel bir kitlemiz var ki 1 gün boyunca masanın üstünde viski şişesi ve ahşap bardak durdu kimse elini bile sürmedi. İyi ki varsınız.

Tekrar doğada buluşmak dileğiyle.

Ekleyen :Kamp ve Doğa HayatıTüm Yazıları İçin Tıklayınız

2-3-4 Şubat 2018 Yalova Erikli Yaylası KMP etkinliği - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

Etkinlik : Göreme’de Efsane Bir Kamp’a Bekleniyorsunuz 3.Geleneksel Yalova Erikli Yaylası Kampı / 12-13-14 Ekim Ağustos Böceği Kampı Kış Kampında Hayat Kurtaran Hareketler Edirne’de Kahvaltıda Buluşuyoruz Size Hiç Pürenli Yaylası’ndan Bahseden Oldu mu Daha Önce ?

FACEBOOK'TA BİZ

Biz doğanın güzelliklerinden ona zarar vermeden, onunla bir bütün olmayı benimsemiş insanlarız. Beraber doğa ile bütünleşmeye var mısınız ? Hadi o zaman bizi takip edin ve ilk fırsatta bizimle çadır kurmaya hazır olun :)

Kamp Ve Doğa hayatı ll KMP - Tüm Hakları Saklıdır